Założyłem bloga, aby bezinteresownie pomagać Polakom w prowadzeniu księgowości, zajmowaniu się finansami oraz podatkami.
Jest to dla wielu duże obciążenie, a ja chętnie dam wam kilku rad, a być może sam się czegoś nauczę :)
Już niebawem spora dawka informacji o tym co zrobić jeśli nie wiemy nawet jak zabrać się za księgowość!
Pozdrawiam, Robert